ВИХОВНІ ЦЕНТРИ

Я творча особистість

Гуртки: "Веселка", "Писанка", "Словограй"

Я - патріот

Гуртки: "З народних джерел", "Фольклор та етнографія народу України", "Мій рідний край - моя земля"

Ми розумники і розумниці

Гуртки: "Happy English", "Сімейна розмова", "Молодь на роздоріжжі"

Я голос природи

Гуртки: "Юннат", "Мандрівничок"

Я обираю здоров'я

Гуртки: "Джура", "Волейбол", "ДЮП", "ЮІР"

Бо я на землі людина

Гуртки: "Основи християнської етики", "Турбота", "Основи педагогіки і психології", "Захисти себе від ВІЛ"

/Files/images/imagesCA1TJ52V.jpg

Розклад роботи шкільних гуртків

на 2016-2017 н.р.

№ з/п Назва гуртка Вид діяльності гуртка Клас День роботи Час роботи Керівник гуртка
1 «Клуб Чомучок» Розвиток життєвих компетентностей учнів 2-Б 1, 3 четвер 13.30 Туманова О.В.
2 «Цікаво про корисне» Превентивне виховання 2-А 1, 3 п’ятниця 14.00 Хряпак О.М.
3 «Дивограй» Виразне читання 4 1, 3 п’ятниця 13.30 Шульга Л.Г.
4 «З народних джерел» Естетично-народознавчий напрямок 9 середа 15.30 Стрєльнік С.О.
5 «Юннат» Біологічний 6 1, 3 п’ятниця 14.30 Ткаченко Л. В.
6 «Турбота» Волонтерський загін 5-11 1, 3 вівторок 16-00 Шапран Н. В.
7 «Захисти себе від ВІЛ» Форм. здорового способу життя та проф. ВІЛ/СНІДу 9 п’ятниця 15-15 Шапран О.В.
8 «Фольклор та етнографія народу України» Естетично-народознавчий напрямок 6 понеділок 14.30 П’ятун К.І.
9 «Веселка» Студія естрадних мініатюр 8-11 вівторок, четвер 16-00 Чередніченко Л.І.
10 «Мандрівничок» Туристсько-краєзнавчий 5-7 п’ятниця 15.20 Шапран К.В.
11 «ДЮП» Юні пожежні 8 2, 4 понеділок 16-00 Шапран Н. В.
12 «ЮІР» Юні інспектори руху 8, 9, 11 2,4 вівторок 16-00 Холодницький Ю.Б.
13 «Волейбол » Спортивна секція 8, 10,11 2-4 середа 16.00 Холодницький Ю.Б.
14 «Сімейна розмова» Профілактика алкоголізму 7 вівторок 14.30 Коваль Н.Г.
15 «Джура» Військово-патріотичне виховання 9, 11 понеділок 16-00 Холодницький Ю.Б.
16 «Мій рідний край – моя земля» Історико-краєзнавчий 7 1, 3 четвер 16.00 Онищенко Р.В.
17 «Молодь на роздоріжжі» Формування здорового способу життя 8-11 середа 16-00 Кузьміна Л.П.
18 «Основи християнської етики» Морально-етичне виховання 6 вівторок 15.20 Шапран К.В.
19 «Пізнайки» Математичний 5-7 1, 3 п’ятниця 15-00 Нечипоренко О.А.
20 «Словограй» Мовознавчий 6 1-3 середа 16.00 Шендрик В.І.
21 «Happy English» Вивчення англійської мови 1-11 2,4 четвер 15-30 Коломієць Т.М.
22 «Діти України» Естетично-народознавчий напрямок 2-4 2,4 п’ятниця 13.30 Драголюб О.Ф.
23 «Писанка» Художньо-естетичний напрям 2-7 понеділок 15-00 Деркач Л.М.
24 «Основи педагогіки і психології» Знайомство з основами психології, підготовка майбутніх педагогів 10 Понеділок 15.20 Коваль Н.Г.
Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.